חופשת בריאות

שגרת החיים העמוסה והקדחתנית של החיים המערביים מחייבת אתנחתא מדי פעם בפעם על מנת להשיב לגוף ולנפש את האיזון שאבד. לצד הנאה מחופשה רגועה ומרעננת ביעדים מרהיבים, ניתן ליהנות מהזדמנות יוצאת דופן

חופשת בריאות היא הדרך האולטימטיבית לטייל בימינו

שגרת החיים העמוסה והקדחתנית של החיים המערביים מחייבת אתנחתא מדי פעם בפעם על מנת להשיב לגוף ולנפש את האיזון שאבד. לצד הנאה מחופשה רגועה ומרעננת ביעדים מרהיבים, ניתן ליהנות מהזדמנות יוצאת דופן להתמקד בבריאות הגוף והנפש ולחבר ביניהם מחדש, חופשת בריאות.

חופשה טובה, לצד אנשים אהובים או אפילו לבד, היא ללא עוררין מקור מצוין להשבת אנרגיות אבודות ולזריקת חיוניות חזרה לחיים השוחקים. העצמת החוויה מתאפשרת הודות לחופשות בהן יש דגש ניכר על בריאות על שלל היבטיה- תזונה נכונה, טיהור, רוגע, הפגת מתחים וזהו רק קצה הקרחון. חופשת בריאות היא דרך נפלאה לקרב בין אדם ליקיריו ואף בין אדם לבין עצמו, בזכות הערך מוסף החשוב שהיא מספקת.

חופשת יוגה

בין חופשות הבריאות המרעננות והטוענות ביותר באנרגיות חדשות לצד חיבור עמוק לנפש, נמצאות חופשות היוגה. חופשה שכזו מאפשרת עבודה על הפן הפיזי, דרך תרגולי סגנונות יוגה שונים וכמובן עבודה על הפן הנפשי והמנטלי האופייניים מאוד למתרגלי היוגה. היוגה מאפשרת למידה על יכולותיו של הגוף, התקרבות פנימה, ריכוז ונשימה נכונה והתכנסות והקשבה לצלילי הגוף. היוגה מגמישה את השרירים ומאפשרת שבירת מחסומים מנטליים באמצעות שבירת מחסומים פיזיים ולהיפך. חופשה המשלבת בתוכה תרגולי יוגה בהדרכתם של טובי המדריכים תספק חוויה בלתי נשכחת.

חופשת ניקוי רעלים

חומרים רעילים הם מנת חלקו של גופנו מדי יום ויום. החשיפה אליהם נעשית דרך מזון, דרך הסביבה הפיזית, או דרך פעולות מטבוליות שנעשות בגוף האדם. מנגנוני הגוף האחראיים על סילוק אותם רעלים ונטרולם, מתקשים לעיתים לעמוד בעומס הכבד שמוטל עליהם. חופשה בדגש על ניקוי רעלים, הנעשית בהדרכה מקצועית, מציעה את האופציה הנהדרת לעזור לגוף לטהר את עצמו מבחינה פיזית וכפועל יוצא מכך, גם מבחינה נפשית.

חופשה ייחודית עם סורנטו

חברת סורנטו משווקת חופשות בדגש בריאות וספורט משנת 2013. סורנטו מציעה ללקוחותיה חופשות המותאמות לצרכים ולמטרות האישיים של כל אחד ואחת, תוך ליווי צמוד, ייעוץ והכוונה. מניפת הבריאות פורסת תחומים והיבטים שונים אשר לכל אחד מהם מתאימה חופשה ייחודית ואינדיבידואלית. כל אלו זוכים להתייחסות מתאימה שתבטיח את החופשה הטובה ביותר שניתן לקבל על מנת לזכות בנפש שליווה בגוף בריא.

מחפשים לצאת לחופשת בריאות או לריטריט בארץ או בכל יעד חלומי אחר ברחבי העולם? צור קשר עם הצוות של סורנטו

שתפו את המאמר